top of page

Samodzielna Księgowa (f/m) (CLOSED)

Łódź, Poland (Hybrid)

Part Time / Full Time

About the Job

Hej!

Jesteśmy Incubly – młoda spółka technologiczna założona w 2021 w Łodzi. Współpracujemy z klientami z różnych części świata (US, FR, UK), ale także z Polski.

Naszą główną misją jest wspieranie firm technologicznych, głównie startupów (scaleupów) w szybkim i wysokojakościowym skalowaniu ich zespołów oraz produktów technologicznych.

W związku z tym, że mocno się rozwijamy, zarówno pod kątem ilości współpracujących z nami ludzi jak i skali biznesu – poszukujemy do naszego zespołu Samodzielnej Księgowej / Samodzielnego Księgowego. Zerknij na poniższy opis, może ta rola czeka właśnie dla Ciebie?

Your daily responsibilities

Jakie zadania przewidzieliśmy?

  • Weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym;

  • Samodzielne przygotowywanie i rozliczenie deklaracji podatku dochodowego od osób prawnych (PDOP);

  • Samodzielne rozliczanie podatku VAT (WNT/WDT/import/eksport) i nadzór nad prawidłowością oraz wysyłka plików JPK_V7;

  • Naliczanie listy płac, rozliczanie benefitów, PPK etc.;

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, także w spółkach podlegających badaniu sprawozdania przez biegłego rewidenta;

  • Przygotowywanie raportów kontrolingowych na potrzeby nasze i naszych partnerów biznesowych;

  • i zapewne zadania, których nie przewidzieliśmy a nadejdą wraz z naszym wspólnym rozwojem.

We need you to have

Niezbędne kwalifikacje i doświadczenie:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;

  • Znajomość przepisów prawa rachunkowego, podatkowego oraz kodeksu i przepisów pracy;

  • Certyfikat samodzielnego księgowego;

  • Prowadzenie ksiąg w systemie Dynamix AX;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w komercyjnej spółce, mile widziane w spółce o profilu technologicznym;

  • Umiejętność naliczania listy płac, mile widziane doświadczenie w rozliczaniu IP Tax, IP Box.

Would be great if you have

Ponadto:

  • Cenimy otwartość, proaktywność i chęć rozwoju;

  • Zależy nam na partnerskich relacjach, a także, a nawet przede wszystkim, na tym, aby każdy w naszym zespole czuł radość i satysfakcję z pracy oraz miał możliwość rozwoju.

 Our Architecture and Technology Stack

Our offer

Nasza oferta:

  • Praca na pół etatu lub na cały etat;

  • Bardzo elastyczne podejście do czasu pracy – liczy się rezultat a nie „wysiedziane” godziny;

  • Pracujemy hybrydowo – 1 dzień w tygodniu w biurze w centrum Łodzi, pozostałe dni można pracować zdalnie

  • Wynagrodzenie miesięczne: 6000 - 8000 zł brutto / w przypadku umowy o pracę ;

  • Benefity: prywatna opieka medyczna w Medicover, dofinansowanie do karty Multisport oraz do kursu języka angielskiego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Incubly Sp. z o.o dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

bottom of page